Bahadır Tatlıöz – Yangınlar Var

Her geçen gün başarılarıyla adını üst sıralara taşımayı başaran yakışıklı sanatçı Bahadır Tatlıöz yeni şarkısı ‘Yangınlar Var’ ile hayranlarıyla buluştu. Müzisyenliğinin yanı sıra söz yazarı,besteci ve aranjör olan Bahadır Tatlıöz albümünün ikinci video klibini yeni hareketli şarkısı ‘Yangınlar Var’a çekti. Müzisyenliğinin yanı sıra kliplerini de kendi yöneten yakışıklı sanatçı yeni şarkısı ‘Yangınlar Var’ klibinin de yönetmenliğini yaptı. 2018’in yeni hareketli yaz şarkısı ‘Yangınlar Var’ klibinde Bahadır Tatlıöz’ün yüksek enerjisi ve sempatisi müzikseverleri kendine hayran bıraktı.

Hareketli Yaz Şarkısı ‘Yangınlar Var’!

Yakışıklı sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün yeni şarkısı ‘Yangınlar Var’ın klip çekimleri yaklaşık 16 saatlik bir sürede tamamlandı. Bahadr Tatlıöz’ün kendisi gibi sanatçı olan dostları Aydın Kurtoğlu ve Gökhan Tevek’te Bahadır Tatlıöz’ün şarkısı ‘Yangınlar Var’ klibinde rol aldı. Üç sanatçının birlikte aynı klipte rol almaları ortaya eğlenceli görüntüler çıkarttı ve sevenlerini eğlendirdi.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni şarkısı ‘Yangınlar Var’ın klibinin çekimleri Silivri’de gerçekleşti. Saatler süren klip çekimine rağmen Bahadır Tatlıöz klibinde hem oynadı hemde klibi yönetti. Bitmeyen enerjisi ve sempatisiyle ekibinde enerjisini yükseltti motive etti. Başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün hareketli yaz şarkısını dinlemek ve indirmek için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var mp3 indir linkiyle indirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir