Can Yüce – Başa Bela

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan ve sosyal medyada kendine has özel yorumuyla icra ettiği pop müzikle dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran Can Yüce İstanbul doğumlu. Annesini kaybettikten sonra Derdim Var adlı bir şarkı besteledi ve bu bestesi kısa sürede sosyal medyada en popüler şarkılardan biri haline geldi.

Bundan sonra amatör olarak sürdürdüğü müzik yaşamına profesyonel anlamda dadevam ederek sevenlerine en anlamlı ve en duygusal şarkıları armağan etmeye devam ediyor. Kendisini Selda Bağcan gibi evrensel, Cem Karaca gibi sanat aşığı Barış Manço gibi tam bir ağabey olarak tanımlıyor.

Başa Bela Albümü

Single çalışması olarak dikkat çeken Can Yüce Başa Bela mp3 indir oldukça başarılı bir çalışması olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Şarkı pop müzik türünün sıra dışı bir özelliğini yansıtması adına müzik dünyasında sürpriz bir gelişmeye imza atmış durumda. Bütün bu özellikleri bakımından da değerlendirildiği zaman gerçekten de şarkının kendine has özellikleriyle dikkatleri üzerine çektiğini kesinlikle dile getirmek gerekiyor.

Bu da söz konusu albümün her anlamda dikkat taşıyan pek çok nokta olması anlamına gelir ki her anlamda son derece önemli bir konudur.

 

Albüm Hakkında

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bu single çalışmasında tamamen kendine ait enstrümanı ve müzik ortamıyla şarkısını hazırlıyor. Sanatçının söz yazarı ve bestekarı da bizzat kendisi. Bu özellikleri doğrultusunda her anlamda albümün profesyonelce icra edilmesi gerçekten de sıra dışı bir özellik olarak dikkatleri üzerine çekmesi adına gerçekten de önemlidir. Tüm bu önemli özellikler neticesinde de değerlendirilecek olunduğu zaman her açıdan kaliteli ve sıra dışı bir yaklaşıma dayanarak şarkının tamamen kalite kokan bir yapım olduğu herkes tarafından kabul edilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir