Ebru Yaşar – Güz Gülleri

TRT Türk Sanat Müziği sanatçısı Selim Öztaş’a ait olan bu şarkının sözleri ve güftesi özellikle 90’lı yılların arabesk müzik piyasasında adını Hakan Taşıyan ile duyurdu. Öyle ki Kral Müzik Ödüllerinde en iyi olmayı başardı.

Güz Gülleri sözleri ve ezgisiyle insanı maziyle yüzleştiren bir arabesk müzik tarzı olma özelliği taşımaktadır. Bu arabesk parça en son Ebru Yaşar tarafından yeniden yorumlandı. Ebru Yaşar-Güz Gülleri mp3 indir seçeneği için yapmanız gereken tek şey ise sitemize göz atmak.

Ebru Yaşar ve Güz Gülleri

Ebru Yaşar’ın 2017 yılı Haddinden Fazla albümünde yer alan bu çalışması DMC etiketiyle (Doğan Music Company) müzik dünyasındaki yerini aldı. Ebru Yaşar’ın kendine has yorumuyla yeniden hatırlanan bir şarkı olma özelliğini koruyan bu eser insanları geçmişle buluşturması ve aşkın acımasızlığını en iyi anlatması adına gerçekten de arabeskin 21. yüzyılı arasında bir kilometre taşı olarak değerlendirilmektedir. Ebru Yaşar bunun gibi yine daha önce de birçok arabesk şarkıyı kendine has yorumuyla seslendiren başarılı bir isim olarak dikkat çeker. Bu anlamda ebru yaşar güz gülleri en önemli şarkılardandır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir