Fettah Can – Aradığım Aşk

Fettah Can, ‘Aradığım Aşk’ adını verdiği yeni single’ını hayranlarıyla buluşturdu. Başarılı şarkıcının klipte bir yelkenliyi yüzdürebilmek için bir süre özel eğitim aldığı konuşuluyor.

Fettah Can’ın yeni teklisi ‘Aradığım Aşk’ tüm dijital platformlarda yerini almış bulunmaktadır. Fettah Can’ın son single’ı ‘Aradığım aşk’ dokuzuncu single çalışması olmuştur. Fettah Can’ın yeni klibinde kullandığı 11 metrelik yelkenliyi yüzdürebilmek için bir hafta boyunca özel ders aldığı konuşuldu.

Başarılı sanatçının klibinde yelkenli ile tek başına bir gün geçirdiği anlatılıyor. ‘Aradığım Aşk’ şarkısının klibi yaklaşık 16 saat sürmüştür.

Fettah Can Aradığı Aşk’ı Deniz’de Buldu!

Fettah Can’ın ‘Aradığım Aşk’ şarkısının sözü ve müziği kendisine ve Alper Narman’a aittir. Yeni single’ın düzenlemesini de Fettah Can üstlenmiştir.

Yeni single ‘Aradığım Aşk’ ın yönetmen koltuğuna da Müge Manuş oturmuştur.

Yaklaşık 18 yıldır besteci ve söz yazarı olarak müzik sektöründe en çok aranan isimlerden biri olan Fettah Can’ın diğer çalışmalarında olduğu gibi en son çalışması ‘Aradığım Aşk’la da müzikseverlerin beğenisini topladı.

Söz ve Müziği de kendisine ait olan başarılı çalışması ‘Aradığım aşk’ın klibi de oldukça başarılı. Fettah Can yeni single’ı ile müzikseverleri kendine hayran bıraktı. Fettah Can Aradığım Aşk mp3 indir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir