Gülçin Ergül – İtirazım Var

Güzel sanatçı Gülçin Ergül, son döneme damga vuracak bir albüm ile gündemde. Yeni albümü Arpej Yapım’dan çıkan genç sanatçı, albümdeki “İtirazım Var” şarkısına klip çekti.

Gülçin Ergül, Arpej Yapım’dan çıkan “Arabesk” isimli albümü ile müzik listelerini fethetmeye hazırlanıyor. Peki bu albümün video klibi çekilen parçası “İtirazım Var”ın söz ve müziği kime ait?

Gülçin Ergül’den Sevilen Parça

Güzel sanatçı iddialı bir albümle karşımızda. Bu albümün ilk klip çalışması da “İtirazım Var” isimli parçaya yapıldı. Şarkının sözleri Behlül Pektaş’a ait. Müziği ise Rıfat Şallıel tarafından bestelendi.

Şarkının düzenlemesi What da Funk tarafından gerçekleştirilirken, klibin yönetmenliğini de Gökhan Palas üstlendi.

Şarkının dikkat çeken klibi YüzdeYüz Film tarafından çekildi.

Hepsi Grubu’nun Sevilen Üyesiydi

Sesi ve fiziği ile çok beğenilen güzel şarkıcı aslında tanıdık bir sima. Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun üyesi olan Gülçin Ergül, müzik kariyerine yalnız devam etme kararı aldı. Sesi ile dikkat çeken Gülçin Ergül’ün yeni albümü de son derece iddialı.

Güçlü bir ekip ile çalışan ve şarkı seçiminden klibe titizlikle hareket eden güzel sanatçının albümünü dinlemek için sitemize göz atabilirsiniz. Gülçin Ergül İtirazım Var mp3 indir yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey web sitemizde Gülçin Ergül parçalarını aratmak. Ardından sevilen şarkıcının en son çalışmalarını kolayca indirebilirsiniz.

Son albümünde birbirinden iddialı parçalar bulanan Gülçin Ergül 1985 doğumlu. İstanbullu olan güzel şarkıcı henüz sekiz yaşındayken Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde piyano eğitimi alarak müzik kariyerine başladı.

Bunun yanı sıra AKM Devlet Opera ve Balesi’nde de çocuk korosunda performans sergiledi. Güzel şarkıcının Hepsi grubu ile anılmasının ardından geniş bir hayran kitlesi oluştu. Şarkıcının sevilen şarkılarını dinlemek için sitemize göz atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir