Güven Yüreyi – Kabuk

Güven Yüreyi’nin yeni single’ı ‘’Kabuk’’ sevenleriyle buluştu. Sevilen şarkıcının yeni single’ının sözü Derya Uluğ ve Asil Gök’e ait. Aynı zamanda müziği de iki müzisyen tarafından bestelendi.

Hareketli şarkının düzenlemesi de Osman Çetin tarafından gerçekleştirildi.

Şarkı Yaza Damgasını Vuracak

DMC etiketiyle dijital platformlarda olan Güven Yüreyi’nin yeni şarkısı ’Kabuk’a web sitemiz üzerinden Güven Yüreyi Kabuk mp3 indir linkiyle ulaşabilirsiniz. Böylece şarkıyı kolayca indirip hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Güven Yüreyi’nin yeni single’ı ‘Kabuk’un klibi çocukluğunun geçtiği Kuşadası sokaklarında çekilmiştir. Klipte genç sanatçıya yurtdışından getirilen cast ekibi eşlik etti. 3 gün süren klip çekiminde yönetmen koltuğuna Alex One geçti.

Güven Yüreyi’den Üçüncü Single ‘Kabuk’

Başarılı sanatçı daha öncelerde karşımıza ‘Sen Maşallah’ ve ‘Başka Biri’ şarkılarıyla çıkmıştı. 2018’e damgasını vuran Güven Yüreyi ‘Kabuk’ sevenlerinden tam not aldı.

Kısa zaman içerisinde 4 milyona ulaşan ‘Kabuk’ müzikseverler tarafından büyük ilgi gördü.

Genç sanatçı Güven Yüreyi yeni şarkısı ‘Kabuk’ ile takdir edildi.

Güven Yüreyi İlk kez O Ses Türkiye ile karşımıza çıkmıştı. Yarışmada sergilediği performansı da çok beğenilmişti. Şarkıcının yaza damga vurması beklenen hareketli ve neşeli şarkısı sevenleri tarafından şimdiden çok beğenildi. Şarkıyı dinlemek için hemen sitemize göz atın. Dilerseniz kolayca indirin. Dilerseniz web sitemiz üzerinden dinleyin. Yazın en güzel şarkılarından biri olan Kabuk, eğlenceli ritmi ile kanınızı kaynatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir