Hande Yener – Beni Sev

Hande Yener’in çok sevilen sürpriz single’ı ‘’Beni Sev’’ dijital müzik platformlarında yerini aldı. Güzel sanatçı Hande Yener’in bu şarkısı çok konuşuldu. İngilizce single yayınlamak için hazırlanan güzel sanatçı Hande Yener hayranlarının beklemediği bir anda ‘Beni Sev’ single’ını çıkartarak adeta şok etkisi yarattı. Hande Yener’in yeni şarkısı ‘Beni Sev’ kısa zamanda gündeme oturdu ve çok beğenildi.

Poll Production etiketiyle yayınlanan şarkının sözleri Yıldız Tilbe’ye aittir. Hande Yener ‘Beni Sev’ şarkısının aranjesi Devrim Karaoğlu imzası taşıyor. ‘Beni Sev’ şarkısının imaj fotoğraflarını Safa Gülsoy çekiyor. Şarkının video klibinin yönetmenliğini ise Gülşen Aybaba üstlenmiştir. Hande Yener’in bu çok konuşulan şarkısı ‘Beni Sev’i indirmek isterseniz web sitemiz üzerinden Hande Yener Beni Sev mp3 indir linkiyle kolayca indirip dinleyebilirsiniz.

Beni Sev’ Şarkısı Büyük İlgi Gördü

Pop müziğinin kraliçesi Hande Yener son iki yıl içerisinde radyo ve televizyonlarda en çok eseri yayınlanan Kadın Pop Sanatçısı ünvanına kavuştu. Şimdilerde ise yeni şarkısı ‘Beni Sev’ ile yine farkını ortaya koydu. Tarzı ve güzelliği ile çok konuşulan Hande Yener yazın en iddialı şarkısı olan ‘Beni Sev’i hayranlarına sundu. Mix’i Will Brierre, Mastering’i Howie Weinberg tarafından yapılan ‘Beni Sev’in remix versiyonunu ise Ümit Kuzer üstlenmiştir.

Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener hayranlarına büyük bir sürpriz yaparak şaşırttı. Giyim tarzıyla ve güzelliğiyle de sıkça adından bahsettiren Hande Yener’in yeni şarkısı ‘Beni Sev’ pop müzik listelerinde üst sıralarda yerini aldı. Sizde bu güzel şarkıyı dinlemek ve indirmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir