İrem Derici – Ben Tek Siz Hepiniz

Güzel şarkıcı İrem Derici ‘Sabıka Kaydı’ adlı ikinci albümü ile müzik listelerinin en başlarında yerini aldı. İrem Derici’nin ikinci albümü ‘Sabıka Kaydı’nın çıkış şarkısı olan ’Ben Tek Siz Hepiniz’ klibinin yönetmen koltuğuna Murat Joker oturdu.

‘Ben Tek Siz Hepiniz’ in Murat Joker yönetmenliğindeki şarkısı bir gün Ümraniye Platoları’nda ve bir gün Silivri’de toplam 40 kişilik casttan oluşan klip çekimleri yapıldı. Kısa zamanda çekilen başarılı klibiyle ile sosyal medyada en çok konuşulan isim olmaya devam eden İrem Dericinin yeni şarkısı müzikseverlerin beğenisini topladı.

Yeni Şarkının Klip Çekimi 2 Gün Sürdü!

40 kişilik casttan oluşan ‘Sabıka Kaydı’nın çıkış parçası olan yeni şarkı ‘Ben Tek Siz Hepiniz’ başarılı sanatçı İrem Derici’nin klibi müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

İrem Derici’nin müzikseverlerden tam puan almayı başaran yeni şarkısı ‘Ben Tek Siz Hepiniz’ klibinde İrem Derici’nin resimlerini Emre Ünal çekti. Giyimiyle de herkesi imrendiren İrem Derici’nin klipteki styling’ini Aslıgül Arslanalp yaptı.

‘Ben Tek Siz Hepiniz’ şarkısının sözleri Gökhan Şahin’e  aittir. İrem Dericinin ‘Sabıka Kaydı’ albümünün çıkış şarkısı olan ‘Ben Tek Siz Hepiniz’ şarkısının Müziği ve Düzenlemeleri Osman Çetin’e aittir. İrem Derici Ben Tek Siz Hepiniz mp3 indir etiketiyle bu şarkıyı indirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir