Nur Cennet – Yıkılsın Dünya

Popstar Alaturka ve O Ses Türkiye yarışmalarıyla tanıdığımız Nur Cennet’in yeni şarkısı Ünüvar Production etiketiyle, Söz ve müziği Yakup Ekin’e ait olan ‘Yıkılsın Dünya’ya başarılı bir klip çekti.

Arenjesi Barış Engürlü’ye ait olan şarkı ‘Yıkılsın Dünya’nın klip yönetmenliğini Yekta Özbilen üstlendi.

Yeni Teklisi ‘Yıkılsın Dünya’ Performansı Yıkılıyor!

  Geçmiş zamanda ilk olarak Popstar Alaturka’da yarışan ve daha sonralarda O Ses Türkiye yarışmasına katılan şarkıcımız Nur Cennet güzel performansıyla jüri üyelerini etkilemeyi başardı. Şimdilerde adını yeni şarkısı ‘Yıkılsın Dünya’ ile duyuruyor.

16 yaşından itibaren sahne almaya başlayan güzel şarkıcı Nur Cennet ‘Yıkılsın Dünya’ şarkısındaki performansından hayranlarının beğenisini kazandı. Güzel şarkıcının yeni şarkısına web sitemiz üzerinden  Nur Cennet Yıkılsın Dünya mp3 indir etiketiyle ulaşabilirsiniz.

Küçük yaşlardan beri sahne alan güzel sesli şarkıcımız bir dönem adını O Ses Türkiye ve Popstar Alaturka yarışmaları ile duyurmuştu.

Yetenekli şarkıcı Nur Cennet daha önceler de ‘Aşksız Prenses’ şarkısıyla çıkış yaptı daha sonra ‘Enkaz’ isimli şarkısıyla devam etti ve şimdilerde ‘Yıkılsın Dünya’ isimi şarkısıyla yeniden başarılı bir şekilde listelerde yerini aldı.  2018 yazına ‘Yıkılsın Dünya’ şarkısıyla damga vuran güzel şarkıcı Nur Cennet büyük beğeni topladı. Güzel şarkıcının yeni şarkısı ‘Yıkılsın Dünya’yı indirmek çok kolay! Web sitemiz üzerinden indirebileceğiniz şarkı müzik listelerinizde yerini almayı bekliyor. Nur Cennet Yıkılsın Dünya mp3 indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir