Şenol Yıldız – Ayrılığın Bahanesi

Yakın zamanda iddialı bir şarkı ile sevenlerinin kulağının pasını sileceğini söyleyen Şenol Yıldız, “Ayrılığın Bahanesi” isimli solo çalışmasını yayınladı. Parça yayınlandığı günden itibaren 2 gün içerisinde 70.000’e yakın kişi tarafından dinlenildi ve beğenildi.

Şenol Yıldız’ın Diğer Besteleri Nelerdir?

Son günlerde Ayrılığın Bahanesi şarkısı ile gündeme gelen Şenol Yıldız’ın seslendirdiği başka parçalar da bulunmaktadır. Şenol Yıldız’ın Ayrılığın Bestesi dışında “Kalbim” ve “Anla Halimi” olmak üzere sevenlerine sunduğu 2 parçası daha bulunmaktadır. Bu parçalardan “Kalbim” 2 yıl önce; “Anla Halimi” ise bir yıl kadar önce sanatçı tarafından yayınlanmıştır. Bu şarkıların dışında sanatçının seslendirdiği başka parçalar daha bulunmaktadır.

Ayrılığın Bahanesi’nin Bestesi Kime Ait?

Ayrılığın bahanesi isimli parçanın söz ve müziği Şenol Yıldız’a, düzenlemesi Özgür Bakkaloğlu’na ait. Ayrılığın bahanesi şarkısının klibinin yönetmen koltuğunda ise Sezer Ağgez oturuyor. Mars Yapım etiketiyle yayınlanan şarkı, Şenol Yıldız’ın tekli çalışması olarak pop müzik sevdalılarına hitap ediyor.

Ayrılığın Bahanesi Ne Zaman Yayınlandı?

Ayrılığın Bestesi, 15 Ağustos 2018 tarihinde klibi ile birlikte yayınlanmıştır. Mars Yapım ile gerçekleştirilen klipte ayrılık sonrası yaşanan duygular ve olaylar dinleyicilere yansıtılıyor. Klibin mix ve mastering işlemleri Mehmet Uğur Memiş tarafından yapılmıştır.

Ayrılığın Bahanesi Şarkısına Nasıl Ulaşırsınız?

Ayrılığın Bahanesi şarkısına ulaşmak istiyorsanız Şenol Yıldız Ayrılığın Bahanesi mp3 indir yazarak şarkıya ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir