Yeşim Erçetin – Hayat Bir Gün

Yeşim Erçetin müzik ve albüm çalışmalarına verdiği uzun bir aranın ardından “Hayat Bir Gün” isimli çalışması ile yeniden müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Sanatçının yeni çalışmasından önce kendisini tanımayanlar için kısaca hayatından bahsedelim.

Yeni Tekli Çalışması

Güzel şarkıcı Yeşim Erçetin ”Hayat Bir Gün” şarkısı ile sevenleriyle buluştu. Başarılı sanatçının yeni şarkısı ”Hayat Bir Gün” piyasaya çıktığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Yeşim Erçetin müzik hayatına bir süre ara verdikten sonra çıkarttığı yeni şarkısıyla müzikseverlerle kavuştu. Yeşim Erçetin Hayat Bir gün mp3 indir şarkısıyla sizde buluşun..

“Hayat Bir Gün” 

Katıldığı son yarışma programının ardından müzik hayatına geri dönen sanatçı 13 Ağustos 2018 tarihinde “Hayat Bir Gün” isimli tekli çalışmasını yayınladı. Sözlerinin kendisine ait olduğu parçanın müziğini Öykü Uğurlu üstlenirken, düzenlemesinde Ari Gemci ismini görüyoruz. Aynı parçanın klibinin yönetmen koltuğunda ise Enes Bilal Taşçı yer alıyor. Şarkıyı “Hayat Bir Gün mp3 indir” etiketi ile aratarak dinleyebilir ve klibini izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir