Ziynet Sali feat. Berk Coşkun – Hadi Hoppalara

Başarılı pop müzik sanatçısı Ziynet Sali’nin DMC etiketiyle müzik piyasasına sunduğu single çalışması. Çalışma henüz çiçeği burnunda bir single olması bakımından da önem taşıyor. Henüz 3 Ağustos 2018 tarihinde müzik dünyasına merhaba demiş olan bu albüm yazın kavuran şu sıcaklarında gerçekten de gidiyor. Şarkının söz ve müziği Murad Arif’e ait.. Türkçe düzenlemesini ise yine başarılı aranjör Sinan Akçıl’a ait.

Doğan Music Company etiketiyle müzik dünyasındaki yerini almaya devam eden bu parça pop müzik severlerin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Elbette bunda şarkının kıpır kıpır hareketlendiren kendine has sıra dışı dokusu da bulunuyor.

Yazın Şarkısı

Öte yandan söz konusu  Ziynet Sali feat. Berk Coşkun Hadi Hoppalara mp3 indir şarkıda Ziynet Sali’ye Berk Coşkun eşlik ediyor. Birlikte hazırladıkları bir kliple de şarkıyı taçlandırmayı başaran bu ikili her anlamda yaza bomba gibi bir şarkıyla merhaba diyor. Bütün bu özelliklerine dayanarak her anlamda şarkının sıra dışı olmaya devam eden özelliklerine sahip olduğunu rahatlıkla belirtmek gerekmektedir.

DMC’den Çıktı

Ziynet Sali bu şarkısını DMC ile müzik piyasasına sürdü. Bu da sevilen ve başarılı şarkıcının dikkat çeken bir yeniliği olsa gerek. Öte yandan Hadi Oppalara adlı bu single çalışmanın da kendine has dinamizmi ve ritmi her anlamda dinleyenleri hem dinlendiriyor hem de eğlendiriyor. Bu açıdan da Ziynet Sali’nin en sevilen şarkıları arasında şimdiden yerini almayı bilmiş durumda. Bütün bu özellikleri de dikkate alındığı zaman her anlamda müzik piyasasını baştan başa alt üst edecek bir şarkıyla müzik severlere Ziynet Sali’nin merhaba dediği bir gerçek. Şarkının çıkış tarihi 3 Ağustos 2018. Şarkı video izleme platfomlarından, müzik dinleme uygulamaları üzerinden dinlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir